FUE SAÇ - DHİ - SAFİR

 
 
 

 

FUE SAÇ - DHİ - SAFİR

 
 
 
 
 
 
FUE saç ekim yöntemi ile yara izi, dikiş izi ve ağrı olmadan saçlarınızı doğal görünümüne kavuşturuyoruz.

Fue yöntemi ile bıçak kullanmadan sadece saç ekilecek bölgeye anestesi uygulayarak istenilen miktarda saç kökü ekimi uygulamaktayız.

Uzman doktorlarımız ve operatörlerimiz eşliğinde, saçınızın uzama yönü ve saç çıkış açınıza uygun ekim yapmaktayız. Fue yöntemi ile yaptığımız saç ekimi sonrasında iyileşme süreciniz çok hızlı gerçekleşir ve normal yaşantınıza en kısa sürede dönebilirsiniz.

Uzman doktorumuz ile saç ekimi için ihtiyaç duyulan greft miktarı hesaplanır ve lokal anestezi altında işlem gerçekleştirilir. İşlem sırasında lokal anestezi yapıldığı için herhangi bir ağrı ve acı hissetmez operasyondan sonra hemen taburcu olabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak için hemen 0212 605 06 05 bizi arayın!
 
 
 
 
 
D.H.İ SAÇ EKİMİ:
Bu yöntemde dikiş, kesik, iz kalma gibi sonuçlar yoktur. Kalem tekniği kullanılarak yapılan bu yöntemle en yoğun saç ekimi sonuçlarına ulaşmak mümkün. Bu ekim tarzının bir diğer önemli özelliği alınan kökün dışarıda çok bekletilmeden daha sağlıklı ve güçlü olmalırını sağlamaktır.

PERKÜTAN SAÇ EKİMİ:

Ense kısmından alınacak saç köklerinin uygulanıcağı alanlarda ince uçlu özel bıçaklar ile delikler açılır. Bu delikler düz değil yuvarlaktır, böyle olması da doğallığı tamamen yansıtmasını sağlamaktadır.
Perkütan yöntemi kullanılarak ekilen saçlar, açılan deliklere tam oturduğu için yerinden kayması çıkması gibi sıkıntılar yaşanmamaktadır. Bir diğer avantajlı yanı ise saç köklerine dokunmadan direk saçtan tutularak kökler yerlerine yerleştirlir.
Bu teknikte ekim bittikten sonra iyileşme hızı 2-3 gün sürede gerçekleşmetedir.
Çok zahmetli olan bu ekim 1 günde bitmemektedir en az 2 gün sürmekte günde en fazla 1500 kök ekim yapılabilmektedir. Genelde avrupadan gelen kişiler bu tekniği istemektedir.